Reklama

Dołącz do naszej grup dla miłośników fotografii i pochwal się, jak spędzasz majówkę!

Grupa facebookowa „z ŻYCIEM w obiektywie” została utworzona przez zespół Życia Podkarpackiego. Chcielibyśmy zgromadzić tam miłośników i pasjonatów fotografii chcących podzielić się stworzonymi przez siebie kadrami, które uchwycą piękno Podkarpacia oraz na bieżąco będą pokazywać „co w trawie piszczy”.

Wierzymy, że wśród naszych Czytelników jest wielu wrażliwych na piękno podkarpackiej przyrody oraz tych, którzy pragną podzielić się wartymi obejrzenia miejscami w Przemyślu i regionie.

Miło nam będzie poznać naszą społeczność od tej reportersko-fotograficznej strony!

Zachęcamy do dołączenia:

Kliknij, by dołączyć.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/05/2024 14:57
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama