Grupa facebookowa „z ŻYCIEM w obiektywie” została utworzona przez zespół Życia Podkarpackiego. Chcielibyśmy zgromadzić tam miłośników i pasjonatów fotografii chcących podzielić się stworzonymi przez siebie kadrami, które uchwycą piękno Podkarpacia oraz na bieżąco będą pokazywać „co w trawie piszczy”.
Wierzymy, że wśród naszych Czytelników jest wielu wrażliwych na piękno podkarpackiej przyrody oraz tych, którzy pragną podzielić się wartymi obejrzenia miejscami w Przemyślu i regionie.
Miło nam będzie poznać naszą społeczność od tej reportersko-fotograficznej strony!
Zachęcamy do dołączenia:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze