W Jaśle doszło do zderzenia 3 samochodów, ucierpiało pięć osób. W Osieku Jasielskim auto uderzyło w przydrożny mostek, 3 osoby trafiły do szpitala.
20 maja, ok. godz. 13.30, kierowca fiata cinquecento, jadący w kierunku centrum miasta, na ul. św. Jana z Dukli w Jaśle nie zachował ostrożności i najechał na tył poprzedzającego go nissana. Potrącony nissan z kolei najechał na tył volkswagena passata. W wyniku zderzenia do szpitala trafiło aż pięć osób, ucierpieli kierowca i trzech pasażerów fiata oraz kierowca nissana. Tylko kierowca passata wyszedł z wypadku bez szwanku. Wszyscy byli trzeźwi.
fot.KPP Jasło
Zderzenie 3 pojazdów w Jaśle.

fot.KPP Jasło
Wypadek w Osieku Jasielskim.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze