Pijany kierowca został ujęty 30 września przez dwóch mieszkańców Kolbuszowej.
30 września ok. godz. 17.30 na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Wojska Polskiego w Kolbuszowej dwaj 21-letni mężczyźni zauważyli, że kierowca citroena jedzie środkiem jezdni i nie reaguje na sygnały innych kierujących. Zaniepokojeni postanowili działać. Jeden z nich wysiadł z auta i podszedł do kierowcy. Poczuł od niego silną woń alkoholu, więc natychmiast wyjął kluczyki ze stacyjki, by uniemożliwić mu dalszą jazdę. Drugi o zdarzeniu powiadomił policję.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
podpier...acze>>./
krzyś ale jesteś głupi