Reklama

Dwaj mężczyźni zatrzymali pijanego kierowcę. Miał ponad 3 promile

Pijany kierowca został ujęty 30 września przez dwóch mieszkańców Kolbuszowej.

30 września ok. godz. 17.30 na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Wojska Polskiego w Kolbuszowej dwaj 21-letni mężczyźni zauważyli, że kierowca citroena jedzie środkiem jezdni i nie reaguje na sygnały innych kierujących. Zaniepokojeni postanowili działać. Jeden z nich wysiadł z auta i podszedł do kierowcy. Poczuł od niego silną woń alkoholu, więc natychmiast wyjął kluczyki ze stacyjki, by uniemożliwić mu dalszą jazdę. Drugi o zdarzeniu powiadomił policję.   
Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 33-letniego mieszkańca Kolbuszowej. Okazało się, że ma 3,2 promila alkoholu w organizmie. Pijany kierowca trafił do aresztu. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.    – Dzięki wzorowej postawie dwóch młodych mieszkańców naszego miasta, pijany kierowca odpowie za popełnione przestępstwo, a kolbuszowskie ulice są bezpieczniejsze – komentują policjanci KPP Kolbuszowa.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    krzys - niezalogowany 2015-10-02 19:07:03

    podpier...acze>>./

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dziobak - niezalogowany 2015-10-03 18:31:21

    krzyś ale jesteś głupi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości