W piątek około godz. 14 doszło do tragicznego wypadku w Ryszkowej Woli na drodze Jarosław – Oleszyce. W wyniku zderzenie trzech samochodów dwie osoby zginęły, a czworo trafiło do szpitala. Ruch był zablokowany przez kilka godzin.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący toyotą yaris uderzył w poprzedzającego go opla vectrę, potem toyota zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwka oplem insygnią. - Po rozcięciu toyoty okazało się, żepodróżujący nią dwie osoby, 71 - letnia kobieta i 69 - letni mężczyzna, nie żyją. Do szpitala przewieziono cztery osoby podróżujące insygnią. Kierujący oplem vectrą nie doznał obrażeń. Kierujący byli trzeźwi - informuje Marta Gałuszka z KPP w Jarosławiu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.insygnią ?? co to insygnia ?? redaktor po szkole zawodowej
Dobrze jest napisane wyprzedził Opla vectre a później zderzył się czołowo z oplem insygnia czytaj ze zrozumieniem to chyba ty jestes bez szkoły. Insygnia to takie auto jak byś nie wiedział a dokładnie opel insygnia
słusznie, bo w wyższych szkołach uczą nazw modeli samochodów
Od niedawna padła klątwa na Podkarpacie i wypadek za wypadkiem ....
Czy to ważne jakiej marki było auto? Ludzie zgineli i to w tym momencie jest istotne. To przykre że reagujecie jak co jest napisane a nie zwazacie ze czyjas rodzina płacze i być może czyta wasz komentarz
insygnią ?? co to insygnia ?? redaktor po szkole zawodowej
Dobrze jest napisane wyprzedził Opla vectre a później zderzył się czołowo z oplem insygnia czytaj ze zrozumieniem to chyba ty jestes bez szkoły. Insygnia to takie auto jak byś nie wiedział a dokładnie opel insygnia
słusznie, bo w wyższych szkołach uczą nazw modeli samochodów