Reklama

Dwie osoby zginęły w wypadku

16/04/2016 09:11

W piątek około godz. 14 doszło do tragicznego wypadku w Ryszkowej Woli na drodze Jarosław – Oleszyce. W wyniku zderzenie trzech samochodów dwie osoby zginęły, a czworo trafiło do szpitala. Ruch był zablokowany przez kilka godzin.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący toyotą yaris uderzył w poprzedzającego go opla vectrę, potem toyota zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwka oplem insygnią. - Po rozcięciu toyoty okazało się, żepodróżujący nią dwie osoby, 71 - letnia kobieta i 69 - letni mężczyzna, nie żyją. Do szpitala przewieziono cztery osoby podróżujące insygnią. Kierujący oplem vectrą nie doznał obrażeń. Kierujący byli trzeźwi - informuje Marta Gałuszka z KPP w Jarosławiu.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    btl - niezalogowany 2016-04-16 15:54:15

    insygnią ?? co to insygnia ?? redaktor po szkole zawodowej

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Debile btl - niezalogowany 2016-04-16 16:20:49

    Dobrze jest napisane wyprzedził Opla vectre a później zderzył się czołowo z oplem insygnia czytaj ze zrozumieniem to chyba ty jestes bez szkoły.  Insygnia to takie auto jak byś nie wiedział a dokładnie opel insygnia 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    g - niezalogowany 2016-04-16 16:21:04

    słusznie, bo w wyższych szkołach uczą nazw modeli samochodów

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama