Reklama

Dwóch pijanych nastolatków w oplu [ZDJĘCIA]

25/07/2016 15:11

Kierowca miał 17 lat, jego pasażer – 14. Obaj byli pod wpływem alkoholu.

Do wypadku doszło w minioną sobotę po godz. 21 w Łajscach w pow. jasielskim.

– Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że kierujący oplem stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni uderzając w przydrożny rów – informuje KPP w Jaśle. 

Sprawcą okazał się 17-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec. Badanie alkomatem wykazało, że ma 1,7 promila alkoholu w organizmie. Nie posiadał też prawa jazdy. Pasażer to 14-latek, u którego badania wykazało ponad 0,7 promila alkoholu.  

Obaj trafili do szpitala. Po wykonaniu wstępnych badań nie stwierdzono u nich poważnych obrażeń. 17-latek odpowie za kierowanie pojazdem bez uprawnień, będąc w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. O sytuacji zostanie powiadomiony także sąd rodzinny. 

Reklama


fot.KPP Jasło


fot.KPP Jasło
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości