Dynowianie zapraszają na uroczystości dożynkowe, które odbędą się w najbliższą niedzielę, 14 bm., w Ośrodku Turystycznym „Błękitny San” w Dynowie.
Święto plonów rozpocznie się od zbiórki przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Bartkówka. Przed godz. 15 uczestnicy przejdą do kościoła pw. św. Bartłomieja na mszę św. dziękczynną.
Około godz. 16 korowód dożynkowy wyjdzie w stronę ośrodka „Błękitny San” przy ul. Plażowej.
Przed godz. 17 odbędzie się powitanie korowodu i rozpocznie część obrzędowa dożynek. Około godz. 17.40 zaplanowano początek części artystycznej. Wystąpią w niej m.in. zespoły działające przy Miejskim Ośrodku Kultury w Dynowie, orkiestra dęta, Młodzieżowa Kapela Ludowa „Pogórzanie” i Kapela Ludowa „Dynowianie”. Święto plonów zakończy festyn z zespołem „Zenit”. Dynowskie Święto Plonów organizują gmina miejska Dynów i Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze