26 listopada w przeworskiej hali sportowej odbyły się Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu do lat 16. W turnieju wzięły udział drużyny: gospodarze Futsal Team Przeworsk, SPAR Łańcut, Góral Tryńcza oraz Heiro Rzeszów.
Zwycięzcą pierwszego turnieju okazał się Góral Tryńcza, który wygrał[paywall] wszystkie trzy spotkania.
Futsal Team Przeworsk – SPAR Łańcut 2:2
Góral Tryńcza – Heiro Rzeszów 8:0
Futsal Team Przeworsk – Góral Tryńcza 0:2
SPAR Łańcut – Heiro Rzeszów 5:2
Futsal Team Przeworsk – Heiro Rzeszów 6:2
SPAR Łańcut – Góral Tryńcza 2:3
Tabela: 1. Góral Tryńcza 9 pkt, 2. SPAR Łańcut 4 pkt, 3.Futsal Team Przeworsk 4 pkt, 4. Heiro Rzeszów 0 pkt.
Futsal Team Przeworsk: Adrian Sojecki, Grzegorz Cichy, Patryk Szkoda, Jakub Bogacz, Wojciech Wawryszko, Michał Chmura, Krystian Rachwał, Dawid Obłoza, Jakub Frydlewicz, Szymon Kojder, Dawid Olejarka, Maciej Gwóźdź, trener: Andrzej Sowiński
Góral Tryńcza: Seweryn Tokarz, Aleksander Kędziora (bramkarze) – Kacper Dadak (kpt.), Marcin Szpila,Mateusz Kalin, Wiktor Tołpa, Grzesiek Działo, Kuba Gwóźdź, Waldemar Mazur, Paweł Brus, Kuba Chrupcała, Michał Dubeński, Jakub Micuła, trener: Robert Kurosz, kierownik: Krystian Pietrycha.
Drugi turniej eliminacyjny odbędzie się w styczniu, gospodarzami będzie drużyna Góral Tryńcza, zaś finały zostaną rozegrane w Białymstoku w dniach 10 – 12 lutego.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze