„Z historii fajki trzy po trzy” to tytuł ekspozycji prezentowanej w muzeum Zamku w Baranowie Sandomierskim.
Na wystawie pokazano kilkastek fajek, zabytkowych i współczesnych, z kolekcji mistrza fajkarskiego i wytwórcy fajek Zbigniewa Bednarczyka z Ostrowa koło Przemyśla.
Wśród fajek historycznych na szczególna uwagę zasługują te, które według niepotwierdzonego źródłowo przekazu, należały do generała Hermana Kusmanka, komendanta Twierdzy Przemyśl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze