Reklama

Fajki w zamkowych wnętrzach

09/10/2016 12:00

„Z historii fajki trzy po trzy” to tytuł ekspozycji prezentowanej w muzeum Zamku w Baranowie Sandomierskim.

Na wystawie pokazano kilkastek fajek, zabytkowych i współczesnych, z kolekcji mistrza fajkarskiego i wytwórcy fajek Zbigniewa Bednarczyka z Ostrowa koło Przemyśla.

Wśród fajek historycznych na szczególna uwagę zasługują te, które według niepotwierdzonego źródłowo przekazu, należały do generała Hermana Kusmanka, komendanta Twierdzy Przemyśl.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama