Reklama

Fiatem uno wjechała w bariery ochronne mostu

10/03/2016 18:54

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło 7 bm. po południu w Bystrowicach na DW 880.

Kierująca fiatem uno 46-letnia mieszkanka gminy Pruchnik wjechała w bariery ochronne mostu. Wstępnie ustalono, że kobieta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze.

W samochodzie znajdowała się 12-letnia pasażerka, która z lekkimi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Kierująca pojazdem została ukarana mandatem karnym. 


JZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    app - niezalogowany 2016-03-10 19:18:20

    PrUchnik

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama