Reklama

Fora ze dwora – rzecz o hejterach

28/02/2015 12:43

Przeglądam od czasu do czasu rozmaite fora, które z założenia powinny być platformą wymiany myśli, poglądów i informacji. Czytam kolejne wpisy i nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Po pierwsze dlatego, że ich autorzy, podpisujący się nickami, a więc anonimowi, są mądrzejsi od wszystkich świętych i nie ma chyba tematu, na który nie mieliby czegośoś do powiedzenia. Po wtóre w zdecydowanej większości wpisów króluje agresja, sączy się nienawiść i chorobliwa wręcz wrogość do bliźnich, zwłaszcza tych innego wyznania, narodowości lub myślących inaczej.

Wystarczy zacząć zupełnie niewinny wątek. Na przykład o altance w przemyskim parku, a już przy trzecim z kolei wpisie dowiadujemy się, że miastem rządzą łapówkarze i złodzieje, a autor kolejnego sugeruje, że wszystkiemu są winni Żydzi albo – co gorsza – Ukraińcy. Śledząc takie dyskusje, mam wrażenie, że ich autorzy to dotknięci czarnowidztwem, zgorzkniali frustraci, którym forum zastępuje kozetkę u psychologa.

Dziwię się tylko administratorom owych forów, że mając odpowiednie narzędzia, nie powiedzą takim autorom fora ze dwora. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Władimir Putin - niezalogowany 2015-02-28 17:06:37

    Ukraińcy powinni wyrzec się S. Bandery i nie stawiać mu pomników. Wtedy mogą liczyć na sztamę z Polakami. Przecież nikt z polaków nie chce jątrzyć tego Wołynia! To oni go jątrzą przypominając nam co chwilę te cierpkie chwile czy to marszami, flagami, pomnikami, pamiątkami z wizerunkiem Bandery na rynku we Lwowie, czy to wreszcie ustanowieniem 14 Października (rocznica powstania UPA) świętem narodowym. Niemcy wyrzekli się A.Hitlera. W Niemczech nawet dowcipy  o Hitlerze i Żydach i generalnie o II wojnie światowej karcone są surowym wzrokiem tak, że drugi raz nikt nie śmie na ten temat żartować. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    J-23 - niezalogowany 2015-03-04 00:18:57

    Za to z "polaczków" każdy się śmieje wszędzie i na każdym kroku:( Przykre ale prawdziwe

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości