Kierowca osobówki trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
7 kwietnia, około godz. 18.30, na ulicy św. Jana w Głowience 53-letni kierujący fordem stracił nad nim panowanie.
Samochód zjechał z drogi, przewrócił się na bok i zawisł w poprzek rowu melioracyjnego.
53-letni mieszkaniec gminy Dukla był pijany, miał 2,4 promila alkoholu. Z niegroźnymi obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Teraz odpowie przed sądem.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze