Dwóch uciekinierów ujęto na dworcu w Ostrowie Wielkopolskim, trzeciego zaś odnaleziono w pociągu relacji Szczecin Główny – Przemyśl.
– Było tuż po północy. Funkcjonariusze SOK patrolowali dworzec osobowy w Ostrowie Wielkopolskim. Wtedy zaniepokoił ich widok dwóch nastolatków bez opiekunów o tak późnej porze. Funkcjonariusze bezzwłocznie przystąpili do interwencji. Ustalili, że 15-latkowie uciekli z ośrodka wychowawczego. Chłopców przekazano policji z Ostrowa Wielkopolskiego. Trzeciego uciekiniera ujęli funkcjonariusze SOK z posterunku w Kępnie. Zwrócił na siebie uwagę, bo jechał bez biletu pociągiem relacji Szczecin Główny – Przemyśl. Wszyscy trzej uciekinierzy wrócili już do ośrodków – informuje Diana Zborowska, st. inspektor PKP Polskie Linie Kolejowe SA.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W końcu SOK w szczecin coś pożytecznego zrobił, nie wiem jak teraz czy ich praca się poprawiłą, ale kiedyś sokiści nie mieli najlepszej opinii i sami pasażerowie bardziej sie bali ich niż innych współtowarzyszy w podróży. Co do młodych uciekinierów to placówki wychowawcze powinny być bardziej monitorowane a przy okazji zbuntowanej młodzieży dać jakieś dodatkowe korepetycje z polskiego http://preply.com/pl/szczecin/korepetycje-z-polskiego
W końcu SOK w szczecin coś pożytecznego zrobił, nie wiem jak teraz czy ich praca się poprawiłą, ale kiedyś sokiści nie mieli najlepszej opinii i sami pasażerowie bardziej sie bali ich niż innych współtowarzyszy w podróży. Co do młodych uciekinierów to placówki wychowawcze powinny być bardziej monitorowane a przy okazji zbuntowanej młodzieży dać jakieś dodatkowe korepetycje z polskiego http://preply.com/pl/szczecin/korepetycje-z-polskiego