Reklama

Funkcjonariusze SOK ujęli 3 nastoletnich uciekinierów z placówek wychowawczych

Dwóch uciekinierów ujęto na dworcu w Ostrowie Wielkopolskim, trzeciego zaś odnaleziono w pociągu relacji Szczecin Główny – Przemyśl.

– Było tuż po północy. Funkcjonariusze SOK patrolowali dworzec osobowy w Ostrowie Wielkopolskim. Wtedy zaniepokoił ich widok dwóch nastolatków bez opiekunów o tak późnej porze. Funkcjonariusze bezzwłocznie przystąpili do interwencji. Ustalili, że 15-latkowie uciekli z ośrodka wychowawczego. Chłopców przekazano policji z Ostrowa Wielkopolskiego. Trzeciego uciekiniera ujęli funkcjonariusze SOK z posterunku w Kępnie. Zwrócił na siebie uwagę, bo jechał bez biletu pociągiem relacji Szczecin Główny – Przemyśl. Wszyscy trzej uciekinierzy wrócili już do ośrodków – informuje Diana Zborowska, st. inspektor PKP Polskie Linie Kolejowe SA.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Struś pędziwiatr - niezalogowany 2015-10-14 14:13:01

    W końcu SOK w szczecin coś pożytecznego zrobił, nie wiem jak teraz czy ich praca się poprawiłą, ale kiedyś sokiści nie mieli najlepszej opinii i sami pasażerowie bardziej sie bali ich niż innych współtowarzyszy w podróży. Co do młodych uciekinierów to placówki wychowawcze powinny być bardziej monitorowane a przy okazji zbuntowanej młodzieży dać jakieś dodatkowe korepetycje z polskiego http://preply.com/pl/szczecin/korepetycje-z-polskiego

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama