31-letni kierowca tira doprowadził do zderzenia z osobówką, którą jechała 31-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego wczoraj, 9 bm., po godz. 10, na DW w Pakoszówce.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.tak kurde tempe ludzie z osobówek jezdzą ,nie wiedzą co to znaczy tonarz i 40 ton na sobie ,głupie debiskie hamowanie i nagle skrecanie aut osobówek.nie mając pojecia ze auto ciezrowe nie moze nagle wychamowac jak osobówka ,a póżniej są problemy takie jak widac
tak kurde tempe ludzie z osobówek jezdzą ,nie wiedzą co to znaczy tonarz i 40 ton na sobie ,głupie debiskie hamowanie i nagle skrecanie aut osobówek.nie mając pojecia ze auto ciezrowe nie moze nagle wychamowac jak osobówka ,a póżniej są problemy takie jak widac