Ruch na drodze krajowej nr 77 odbywa się wahadłowo.
Do zdarzenia doszło dzisiaj, 21 czerwca, przed godz.11.
Jak informuje sierż. szt. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu: kierujący ciężarowym mercedesem, 44-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, nie zauważył i nie zdążył wyhamować przed osobowym renault megane, którego kierujący najprawdopodobniej chciał wykonać manewr skrętu w lewo.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gdzie on tam w lewo skręcał ? Jak już chcą skręcać w lewo na podwójnej ciągłej to niech kierunkowskaz wrzucą. A nie jedzie jedzie i nagle stop i w lewo. Myśli że go wtedy nikt nie zauważy. Mi taki agent w Duńkowiczkach tak samo zrobił pod Sarafisem. Jedziemy jednym pasem na wylocie z Duńkowiczek, jak się zaczynają dwa pasy to agent zjeżdża na lewy i zaczyna wyprzedzać z prawej, ja zrobiłem tak samo. Tylko że agent nie zjechał w lewo żeby wyprzedzić a do Sarafisa skręcić. A że z przeciwka jechały auta to zatrzymał się na środku drogi, wyhamowałem. Ale agent mimo to że przekracza ciągłą mógł kierunkowskaz wrzucić ale nie po po co, i tak łamię przepisy,
YOUTUBE.COM - GŁOBA NA TEMAT WEGETRAIAŃSTWA.(najważniejszy przekaz od 1:20)YOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSOO WEGETARIANIŹMIE I PRAWIE KARMY - KOSMOLOGIA.INFO
Jak nie byłeś na miejscu zdarzenia to nie pisz że chciał skręcić w lewo, bo auto mu stanęło na środku i włączył awaryjne a jadący z tyłu DEBIL! Nie zachował danej prędkości ani odległości! Byłam na miejscu i wszystko widziałam. A ten co jechał tym Mercedesem to bezmozg i takim zabiera się prawo jazdy!
Je... a deb.. ko.!! Po ty m co piszesz, wywnioskować można, że jesteś z jakiejś małej miejscowości pod Przemyśleń, a krowy to się tam dobrze doiły. Powinni a i odebrać dożywotnio prawo jazdy. Od kiedy przy podwójnej linii ciągłej można wykonywać manewr skrętu w lewo??? I to w miejscu gdzie są po dwa pasy w jedną stronę??? Dopuszczalna prędkość w obszarze niezabudowanym przy dwóch pasach jest jaka? Wracamy do krów, możesz nie wiedzieć, dobrze się doiły, 90!! W Polsce obowiązuje ruch... (i dalej te krowy) prawostronny a lewy pas służy do wyprzedzania. Byłem, wid, iałem, a Ty oddaj prawko tym co Ci dali i pozostań przy dojeniu krów.
A skąd kurwa wiesz że, chciał skręcić w lewo Jebany debilu! Bo tak napisał pierdolonego pismak?
Poszkodowanego w wypadku Pana lub jego rodzinę proszę o kontakt telefoniczny pod numer: 531 230 828
Obecnie generalnie nie używa się kierunkowskazów. Kto i z jaką wiedzą praktyczną uczy adeptów "na kierowcę"??????? to pytanie codzennie zadaję sobie. Stara dobra szkoła " L " uczy.....cokolwiek będziesz " robił " na drodze zawsze odpowiednio wcześniej wskaż kierunkowskazem.. Czy robisz dobrze czy żle......ale ten z tyłu przynajmniej wie co będziesz "wyrabiał". Zawsze ma czas aby przynajmniej siebie nie narazić na niepotrzebny "karambol". Zapraszam do dobrej lektury , bo po rozum czasem za póżno. Ułańska fantazja to droga do "nieba".........!!!!
Ten z przodu użył awaryjnych dla twojej wiadomości
jeśli ktoś zna pana z renult prosze o kontakt na adres krzysztof.majewski9@o2.pl
Gdzie on tam w lewo skręcał ? Jak już chcą skręcać w lewo na podwójnej ciągłej to niech kierunkowskaz wrzucą. A nie jedzie jedzie i nagle stop i w lewo. Myśli że go wtedy nikt nie zauważy. Mi taki agent w Duńkowiczkach tak samo zrobił pod Sarafisem. Jedziemy jednym pasem na wylocie z Duńkowiczek, jak się zaczynają dwa pasy to agent zjeżdża na lewy i zaczyna wyprzedzać z prawej, ja zrobiłem tak samo. Tylko że agent nie zjechał w lewo żeby wyprzedzić a do Sarafisa skręcić. A że z przeciwka jechały auta to zatrzymał się na środku drogi, wyhamowałem. Ale agent mimo to że przekracza ciągłą mógł kierunkowskaz wrzucić ale nie po po co, i tak łamię przepisy,
YOUTUBE.COM - GŁOBA NA TEMAT WEGETRAIAŃSTWA.(najważniejszy przekaz od 1:20)YOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSOO WEGETARIANIŹMIE I PRAWIE KARMY - KOSMOLOGIA.INFO
Jak nie byłeś na miejscu zdarzenia to nie pisz że chciał skręcić w lewo, bo auto mu stanęło na środku i włączył awaryjne a jadący z tyłu DEBIL! Nie zachował danej prędkości ani odległości! Byłam na miejscu i wszystko widziałam. A ten co jechał tym Mercedesem to bezmozg i takim zabiera się prawo jazdy!