Kierowca audi potrącił chłopca, który wybiegł zza autobusu.
Do zdarzenia doszło wczoraj, 21 bm., około godz. 14 na ul. Kolejowej w Żurawicy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Taka sytuacja nie ma prawa się zdarzyć.Przy omijaniu autobusu na przystanku nie tylko szczególną ale wyjątkową ostrożność trzeba zachować i trzeba myśleć!Niestety - kierowca audi ani jednej ani drugiej umiejętności nie zastosował. Winno mu być odebrane prawo jazdy, bo nie ma co czekać aż kogoś zabije.
A to rodzice nie tlumaczyli 15-latkowi ze nie wolno wybiegac za autobus??? Ze trzeba poczekac az autobus odjedzie i dopiero wtedy mozna przejsc na druga strone?
Masz mózg ??? Widać i czuć że ktoś z rodziny chłopaka pisze albo wielki Pan rowerzysta
Młodzież wraca że szkoły oby jak najszybszej do domu i komputer
>>A to rodzice nie tlumaczyli...<<Widocznie chodzili do tej samej szkoły co kierowca audi.>>nie wolno wybiegac za autobus??? Ze trzeba poczekac az autobus odjedzie i dopiero wtedy mozna przejsc na druga strone? <<No popatrz się - podaj może jeszcze gdzie, w jakim przepisie jest ten wymóg określony!Wina kierowcy audi jest ewidentna bo jest bezmózgowcem i nie zna zasad poruszania się po drogach publicznych. Złamał podstawową zasadę ruchu drogowego - nie zachowując szczególnej ostrożności.Jadąc drogą, przy której znajdują się przystanki komunikacji publicznej należy zawsze zachowywać szczególną ostrożność i zwracać uwagę na osoby, które na nich się znajdują oraz na te, które szykują się do przebiegnięcia jezdni, aby zdążyć wsiąść do stojącego na przystanku lub zbliżającego się do niego tramwaju lub autobusu. Jeżeli taki pojazd już stoi na przystanku, w każdej chwili zza niego może wybiec przechodzeń, który chce sobie skrócić drogę na drugą stronę jezdni. Szczególnej uwagi wymaga omijanie autobusu stojącego na przystanku. Bardzo często zza takiego pojazdu wybiegają na jezdnię nieostrożni piesi. Trzeba też uważnie obserwować drugą stronę drogi, gdyż zdarza się, że piesi widząc autobus na przystanku biegną chcąc zdążyć do niego i nie baczą wówczas na przejeżdżające pojazdy. Tyle - tu nie ma pola do dyskusji.
To że od ciebie capi to nie oznacza, że wszyscy tak mają.
Taka sytuacja nie ma prawa się zdarzyć.Przy omijaniu autobusu na przystanku nie tylko szczególną ale wyjątkową ostrożność trzeba zachować i trzeba myśleć!Niestety - kierowca audi ani jednej ani drugiej umiejętności nie zastosował. Winno mu być odebrane prawo jazdy, bo nie ma co czekać aż kogoś zabije.
A to rodzice nie tlumaczyli 15-latkowi ze nie wolno wybiegac za autobus??? Ze trzeba poczekac az autobus odjedzie i dopiero wtedy mozna przejsc na druga strone?
Masz mózg ??? Widać i czuć że ktoś z rodziny chłopaka pisze albo wielki Pan rowerzysta