Reklama

Groźnie wyglądające zdarzenie w Żurawicy

Kierowca audi potrącił chłopca, który wybiegł zza autobusu.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 21 bm., około godz. 14  na ul. Kolejowej w Żurawicy.

Jak podaje KPP Przemyśl, policjanci wstępnie ustalili, że kierujący audi A3 43-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego omijajał autobus, który zatrzymał się w zatoczce autobusowej. Nagle zza autobusu pod koła audi wybiegł chłopiec. Kierowca osobówki nie zdołał wyhamować. Załoga karetki pogotowia przewiozła poszkodowanego 15-latka do szpitala. Na szczęście chłopcu nic poważnego się nie stało.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2017-09-22 14:05:21

    Taka sytuacja nie ma prawa się zdarzyć.Przy omijaniu autobusu na przystanku nie tylko szczególną ale wyjątkową ostrożność trzeba zachować i trzeba myśleć!Niestety - kierowca audi ani jednej ani drugiej umiejętności nie zastosował. Winno mu  być odebrane prawo jazdy, bo nie ma co czekać aż kogoś zabije.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    netta - niezalogowany 2017-09-22 15:39:19

    A to rodzice nie tlumaczyli 15-latkowi ze nie wolno wybiegac za autobus??? Ze trzeba poczekac az autobus odjedzie  i dopiero wtedy mozna przejsc na druga strone?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Do Kasandra - niezalogowany 2017-09-22 21:20:03

    Masz mózg  ??? Widać i czuć  że ktoś z rodziny chłopaka pisze albo wielki Pan rowerzysta 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości