Reklama

Groźnie wyglądający wypadek. Kierująca uderzyła w betonowy przepust

Do wypadku doszło dziś, 18 bm., po godzinie 11.00 na trasie Oleszyce – Lipina.

Kierująca oplem astrą straciła panowanie nad samochodem, zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. Z ogólnymi obrażeniami ciała kobieta została przewieziona do lubaczowskiego szpitala. Na miejscu pracowali strażacy z PSP Lubaczów, OSP Oleszyce, ratownicy z lubaczowskiego szpitala i policja, która będzie teraz wyjaśniać przyczyny zdarzenia. Droga na tym odcinku  była zablokowana przez prawie godzinę.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości