Do wypadku doszło dziś, 18 bm., po godzinie 11.00 na trasie Oleszyce – Lipina.
Kierująca oplem astrą straciła panowanie nad samochodem, zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. Z ogólnymi obrażeniami ciała kobieta została przewieziona do lubaczowskiego szpitala. Na miejscu pracowali strażacy z PSP Lubaczów, OSP Oleszyce, ratownicy z lubaczowskiego szpitala i policja, która będzie teraz wyjaśniać przyczyny zdarzenia. Droga na tym odcinku była zablokowana przez prawie godzinę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze