Może to być ciało zaginionej w maju br. 39-letniej mieszkanki powiatu przemyskiego.
W sobotę, po godz. 17, grzybiarz poinformował przemyską policję, że w Kormanicach, w gęstym zagajniku przy łące, zauważył zwłoki kobiety.
– Przy zwłokach ujawniono dokument, który pozwala przyjąć, że to 39-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, która zaginęła w maju. Z dotychczasowych ustaleń na miejscu zdarzenia nie wynika, aby do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie. Niemniej jednak konieczne będzie przeprowadzenie sekcji zwłok i szczegółowych badań. Śledztwo prowadzone przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu wyjaśni okoliczności zaginięcia i śmierci kobiety – informuje Marta Fac z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I że niby przeszukiwali lasy, nie przyłożyli się za bardzo:(
skandal !!!!!!!!!efekty poszukiwań 400 osób dronu psów itd. a tu jeden grzybiarz i co..........
Ty zawsze jesteś " nie omylny " i zawsze wszystko robisz wzorowo. Prawdziwy " geniusz" , a może "" eugeniusz".
wyrazy wspolczucia rodzinie wielka tragedia
I że niby przeszukiwali lasy, nie przyłożyli się za bardzo:(
Jak szukali ?
skandal !!!!!!!!!efekty poszukiwań 400 osób dronu psów itd. a tu jeden grzybiarz i co..........