Reklama

Grzybiarz znalazł w lesie zwłoki kobiety

Może to być ciało zaginionej w maju br. 39-letniej mieszkanki powiatu przemyskiego.

W sobotę, po godz. 17, grzybiarz poinformował przemyską policję, że w Kormanicach, w gęstym zagajniku przy łące, zauważył zwłoki kobiety.

– Przy zwłokach ujawniono dokument, który pozwala przyjąć, że to 39-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, która zaginęła w maju. Z dotychczasowych ustaleń na miejscu zdarzenia nie wynika, aby do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie. Niemniej jednak konieczne będzie przeprowadzenie sekcji zwłok i szczegółowych badań. Śledztwo prowadzone przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu wyjaśni okoliczności zaginięcia i śmierci kobiety – informuje Marta Fac z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. 

Reklama

.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2017-09-25 15:19:20

    I że niby przeszukiwali lasy,  nie przyłożyli się za bardzo:(

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Dd - niezalogowany 2017-09-25 16:06:08

    Jak szukali ? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2017-09-25 16:14:39

    skandal !!!!!!!!!efekty poszukiwań 400 osób dronu psów itd. a tu jeden grzybiarz i co..........

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości