Reklama

Gwiazda australijskiego X Factor w Przemyślu [WIDEO]

24/07/2016 07:01

Na placu przed pomnikiem św. Jana Pawła II wystąpił ks. Rob Galea z Australii, który w ubiegłym roku podbił tamtejszą edycję programu „X Factor”.

Ksiądz przyjechał do Przemyśla wraz z grupą Australijczyków na Dni w Diecezji, które stanowią przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży z udziałem papieża Franciszka w Krakowie.

Ks. Galea został owacyjnie przyjęty przez publiczność i jury „X Factora” i dostał się do obozu wokalnego. Zrezygnował jednak, tłumacząc to względami duszpasterskimi – aby brać udział w dalszych ćwiczeniach i nagraniach musiałby na dłużej opuścić swoją parafię. 


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2016-07-24 09:44:09

    Ludzie mamy takie czasy ze w telefonach jest UHD a minimum fullHD tak ze proponuje wrzucać w lepszej jakości niż nagrywane nocnikiem bo nic nie słychać i widać :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2016-07-24 13:51:50

    Oł je był czad.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości