Na placu przed pomnikiem św. Jana Pawła II wystąpił ks. Rob Galea z Australii, który w ubiegłym roku podbił tamtejszą edycję programu „X Factor”.
Ksiądz przyjechał do Przemyśla wraz z grupą Australijczyków na Dni w Diecezji, które stanowią przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży z udziałem papieża Franciszka w Krakowie.
Ks. Galea został owacyjnie przyjęty przez publiczność i jury „X Factora” i dostał się do obozu wokalnego. Zrezygnował jednak, tłumacząc to względami duszpasterskimi – aby brać udział w dalszych ćwiczeniach i nagraniach musiałby na dłużej opuścić swoją parafię.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ludzie mamy takie czasy ze w telefonach jest UHD a minimum fullHD tak ze proponuje wrzucać w lepszej jakości niż nagrywane nocnikiem bo nic nie słychać i widać :)
Ludzie mamy takie czasy ze w telefonach jest UHD a minimum fullHD tak ze proponuje wrzucać w lepszej jakości niż nagrywane nocnikiem bo nic nie słychać i widać :)
Oł je był czad.