Reklama

Gwiazdy padły przed Piastem Tuczempy! Orzeł gorszy w derbach od JKS-u

W mijający weekend (8 - 9 sierpnia br.) piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali 4. kolejkę spotkań.

Najwięcej emocji dla kibiców z naszego regionu miały przynieść derby pomiędzy Orłem Przeworsk i JKS-em Jarosław. Na stadionie przy ulicy Budowlanych w Przeworsku ciekawie i było, ale dla gości. Ekipa Arkadiusza Barana wygrała zasłużenie 0:2 (0:1), pozostawiając beniaminka z wciąż jednym „oczkiem” na koncie. Bramki zdobyli Karol Ptasznik i Paweł Oziębło.
Jednak to mecz w Załężu pomiędzy Koroną z Piastem Tuczempy był największym wydarzeniem 4. kolejki. Spotkanie nie porwało, porwał za to wynik. Zespół Marka Strawy utarł nosa faworytowi rozgrywek, wywożąc z jego terenu komplet punktów.
Sztuka ta nie udała się Polonii Przemyśl, która zasłużenie poległa w Sędziszowie Małopolskim 2:0 (1:0).
W trzecim meczu z rzędu nie poradził sobie i Start Pruchnik, który tym razem oddał trzy punkty Błękitnym Ropczyce, przegrywając u siebie 1:3 (0:1). Autorem  jedynego trafienia był Damian Bochnak.

 

Reklama

Korona Rzeszów – Piast Tuczempy 1:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Kogut 55. min, 0:2 Tyrawski 88. min, 1:2 Buczek 90. min (karny).
Korona: Pawlus – Kardyś, Konefał, Kocój, Sywyj (64. Puzon) – Wawrylak, Skiba, Przybyło (64. Buczek) – Maślany – Jędryas (84. Karwacki), Piątek (46. Sitek).
Piast: Buła – Wielgosz, Demski, Sobol – Pasaj, Sas (72. Wota) – Buczkowski, Kloc (85. Barszczak), Czub (75. Tyrawski), Wiącek (87. Benc) – Kogut.
Sędziował: Artur Szelc (Krosno). Żółte kartki: Sywyj, Kocój oraz Wiącek. Widzów: 200.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama