W mijający weekend (8 - 9 sierpnia br.) piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali 4. kolejkę spotkań.
Najwięcej emocji dla kibiców z naszego regionu miały przynieść derby pomiędzy Orłem Przeworsk i JKS-em Jarosław. Na stadionie przy ulicy Budowlanych w Przeworsku ciekawie i było, ale dla gości. Ekipa Arkadiusza Barana wygrała zasłużenie 0:2 (0:1), pozostawiając beniaminka z wciąż jednym „oczkiem” na koncie. Bramki zdobyli Karol Ptasznik i Paweł Oziębło.
Jednak to mecz w Załężu pomiędzy Koroną z Piastem Tuczempy był największym wydarzeniem 4. kolejki. Spotkanie nie porwało, porwał za to wynik. Zespół Marka Strawy utarł nosa faworytowi rozgrywek, wywożąc z jego terenu komplet punktów.
Sztuka ta nie udała się Polonii Przemyśl, która zasłużenie poległa w Sędziszowie Małopolskim 2:0 (1:0).
W trzecim meczu z rzędu nie poradził sobie i Start Pruchnik, który tym razem oddał trzy punkty Błękitnym Ropczyce, przegrywając u siebie 1:3 (0:1). Autorem jedynego trafienia był Damian Bochnak.
Korona Rzeszów – Piast Tuczempy 1:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Kogut 55. min, 0:2 Tyrawski 88. min, 1:2 Buczek 90. min (karny).
Korona: Pawlus – Kardyś, Konefał, Kocój, Sywyj (64. Puzon) – Wawrylak, Skiba, Przybyło (64. Buczek) – Maślany – Jędryas (84. Karwacki), Piątek (46. Sitek).
Piast: Buła – Wielgosz, Demski, Sobol – Pasaj, Sas (72. Wota) – Buczkowski, Kloc (85. Barszczak), Czub (75. Tyrawski), Wiącek (87. Benc) – Kogut.
Sędziował: Artur Szelc (Krosno). Żółte kartki: Sywyj, Kocój oraz Wiącek. Widzów: 200.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze