W Święto Niepodległości uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 licznie zgromadzili się w szkole. Wszystko za sprawą odwiedzin grupy hip-hopowej Polska Wersja.
Zespół przyjechał na zaproszenie samorządu uczniowskiego SOSW 3. Uczniowie rozpoczęli cykl spotkań zatytułowany „Aleja Gwiazd”, a muzycy chętnie odpowiedzieli na zaproszenie i spotkali się z fanami. Mimo dnia wolnego uczniowie licznie przybyli na spotkanie z zespołem.
Członkowie grupy odpowiadali na wszystkie zadawane pytania, z każdym chętnym pozowali do zdjęć oraz rozdawali autografy.
Uczniowie w podzięce za przyjazd ofiarowali własnoręcznie wykonany tort z logiem zespołu oraz statuetkę w kształcie czapki bejsbolowej z logiem zespołu i mikrofonem. Zespół był wzruszony, a uczniowie szczęśliwi, że mogli spotkać się ze swoimi idolami.
Polska Wersja to polski zespół muzyczny wykonujący hip-hop. Powstał w 2012 roku w Warszawie. Tworzą go Jano i Hinol.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Wow w Przemyślu coś się dzieje!!
Super -uwielbiam tą ekipę!
Polska Wersja jest moc