Reklama

Hip-hopowcy odwiedzili szkołę

14/11/2016 19:06

W Święto Niepodległości uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 licznie zgromadzili się w szkole. Wszystko za sprawą odwiedzin grupy hip-hopowej Polska Wersja.

Zespół przyjechał na zaproszenie samorządu uczniowskiego SOSW 3. Uczniowie rozpoczęli cykl spotkań zatytułowany „Aleja Gwiazd”, a muzycy chętnie odpowiedzieli na zaproszenie i spotkali się z fanami. Mimo dnia wolnego uczniowie licznie przybyli na spotkanie z zespołem.

Członkowie grupy odpowiadali na wszystkie zadawane pytania, z każdym chętnym pozowali do zdjęć oraz rozdawali autografy.

Uczniowie w podzięce za przyjazd ofiarowali własnoręcznie wykonany tort z logiem zespołu oraz statuetkę w kształcie czapki bejsbolowej z logiem zespołu i mikrofonem. Zespół był wzruszony, a uczniowie szczęśliwi, że mogli spotkać się ze swoimi idolami.

Polska Wersja to polski zespół muzyczny wykonujący hip-hop. Powstał w 2012 roku w Warszawie. Tworzą go Jano i Hinol.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Adamek - niezalogowany 2016-11-14 22:37:24

    Wow w Przemyślu coś się dzieje!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ala Przemyśl - niezalogowany 2016-11-14 22:44:46

    Super -uwielbiam tą ekipę!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    olaf - niezalogowany 2016-11-14 22:54:12

    Polska Wersja  jest moc

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości