Reklama

Hucznie pożegnają lato. Będą bić rekord Guinnessa

24 września na dziedzińcu dubieckiego zamku będzie się sporo działo. Tego dnia uczestnicy imprezy podejmą próbę bicia rekordu Guinnessa w liczbie par tańczących poloneza.

Od godziny 15 nieprzerwana uczta muzyczna, wystąpią Dawid Huczka trio, Trio X, Simple Music Team.

O 17.45 kulinarne show Teo Vafidisa, znanego szefa kuchni greckiego pochodzenia, potem zaprezentują się Magitza Trio – półfinaliści Mam Talent. Będą też 20 złote przeboje Romualda Lipko (g. 20), a od 21 zabawa taneczna.

Dla dzieciaków dmuchańce, dla starszych swojskie jadło i wiele innych atrakcji. Tego dnia nastąpi także uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „Nasze kulinarne dziedzictwo”.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości