24 września na dziedzińcu dubieckiego zamku będzie się sporo działo. Tego dnia uczestnicy imprezy podejmą próbę bicia rekordu Guinnessa w liczbie par tańczących poloneza.

Od godziny 15 nieprzerwana uczta muzyczna, wystąpią Dawid Huczka trio, Trio X, Simple Music Team.
O 17.45 kulinarne show Teo Vafidisa, znanego szefa kuchni greckiego pochodzenia, potem zaprezentują się Magitza Trio – półfinaliści Mam Talent. Będą też 20 złote przeboje Romualda Lipko (g. 20), a od 21 zabawa taneczna.
Dla dzieciaków dmuchańce, dla starszych swojskie jadło i wiele innych atrakcji. Tego dnia nastąpi także uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „Nasze kulinarne dziedzictwo”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze