Śnieg zacznie intensywnie sypać dziś w nocy, 14 bm. Jutro przed południem, 15 bm., może spaść nawet 10 – 13 cm białego puchu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Drogowcy już dzisiaj wiedzą jaka będzie jutro pogoda, i jak zwykle ich zima zaskoczy,
Drogowcy słyszycie żeby pózniej nie było że nie wiedzieiście!!
Na szczescie mieszkam w Przemyślu tutaj to nawet zima ma wyjebane i omija szerokim łukiem bo tu chuj z cycami nocuje
Drogowcy już dzisiaj wiedzą jaka będzie jutro pogoda, i jak zwykle ich zima zaskoczy,
Drogowcy słyszycie żeby pózniej nie było że nie wiedzieiście!!
Na któreś święta śnieg musi być.