Szkoła Podstawowa im. prof. Stefana Myczkowskiego w Jankowicach w powiecie jarosławskim odniosła ogromny sukces w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Spotkania ze sztuką”, którego organizatorem jest Fundacja PGE. Uczennica placówki Jagoda Kurecka została jego laureatką, zdobywając prestiżowe wyróżnienie w skali kraju. Teraz szkoła znalazła się w gronie 5 z całej Polski, które awansowały do finałowego etapu rywalizacji. Uczniów można wesprzeć w internetowym głosowaniu.
„To ogromny sukces dla naszej szkoły, naszej miejscowości i przede wszystkim dla Jagody Kureckiej, która reprezentuje nas w konkursie. Ale to jeszcze nie koniec! Rozpoczął się finałowy etap walki o nagrody, a o zwycięstwie ponownie decydują polubienia” – wyjaśniają członkowie szkolnej społeczności.
Uczniowie z Jankowic odbyli inspirującą lekcję sztuki podczas wyjazdu do Muzeum Narodowego w Lublinie. Pokłosiem wyjazdu jest nakręcony przez nich film, który startuje w rywalizacji o nagrodę.
Aby oddać na niego głos, wystarczy wejść w link zamieszczony poniżej i zostawić reakcję pod filmem na profilu Fundacji PGE.
LINK DO GŁOSOWANIA:
https://www.facebook.com/share/r/17dRov1vwf/
„Doszliśmy tak daleko – nie odpuszczajmy na ostatniej prostej! Każdy głos może mieć znaczenie. Razem zawalczmy o miejsce na podium!” – zachęcają do wsparcia uczniowie szkoły.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze