Reklama

Jankowice walczą o podium!


Szkoła Podstawowa im. prof. Stefana Myczkowskiego w Jankowicach w powiecie jarosławskim odniosła ogromny sukces w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Spotkania ze sztuką”, którego organizatorem jest Fundacja PGE. Uczennica placówki Jagoda Kurecka została jego laureatką, zdobywając prestiżowe wyróżnienie w skali kraju. Teraz szkoła znalazła się w gronie 5 z całej Polski, które awansowały do finałowego etapu rywalizacji. Uczniów można wesprzeć w internetowym głosowaniu.


„To ogromny sukces dla naszej szkoły, naszej miejscowości i przede wszystkim dla Jagody Kureckiej, która reprezentuje nas w konkursie. Ale to jeszcze nie koniec! Rozpoczął się finałowy etap walki o nagrody, a o zwycięstwie ponownie decydują polubienia” – wyjaśniają członkowie szkolnej społeczności.

Uczniowie z Jankowic odbyli inspirującą lekcję sztuki podczas wyjazdu do Muzeum Narodowego w Lublinie. Pokłosiem wyjazdu jest nakręcony przez nich film, który startuje w rywalizacji o nagrodę.

Aby oddać na niego głos, wystarczy wejść w link zamieszczony poniżej i zostawić reakcję pod filmem na profilu Fundacji PGE.

Reklama

LINK DO GŁOSOWANIA:

https://www.facebook.com/share/r/17dRov1vwf/

„Doszliśmy tak daleko – nie odpuszczajmy na ostatniej prostej! Każdy głos może mieć znaczenie. Razem zawalczmy o miejsce na podium!” – zachęcają do wsparcia uczniowie szkoły.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama