18-latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i zatrzymał się tuż przed korytem rzeki Wisłok.
W niedzielę około godz. 11, przy ul. Mostowej w Krośnie, kierujący oplem vectrą18-latek, wpadł w poślizg i zjechał z nasypu, zatrzymując pojazd tuż przed korytem rzeki Wisłok. Przyczyną zdarzenia prawdopodobnie było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Mężczyzna był trzeźwy. Został ukarany mandatem.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze