– W dwie minione noce, policjanci z Komisariatu Policji w Radymnie zabezpieczali miejsce dość nietypowego zjawiska. Przy moście na Sanie pojawiła się chmara jętek, drobnych owadów, które ograniczają widoczność i sprawiają, że powierzchnia drogi staje się śliska. Funkcjonariusze przez blisko dwie godziny zabezpieczali to miejsce, aby nie doszło do żadnego wypadku. W tym czasie zarządca drogi zajmował się uprzątnięciem owadów, leżących na jedni – informują policjanci z jarosławskiej komendy.
Takie zjawisko wystąpiło też na moście przez San w Jarosławiu. By uniknąć niebezpieczeństwa ograniczono na nim prędkość do 30 km/h. Policjanci przypominają, że jazda po drodze pokrytej jętkami jest porównywalna do jazdy po lodzie.
fot.Jacek SZYBIAK
Służby odpowiedzialne za utrzymanie dróg w województwie musiały użyć sprzętu, którym odśnieżają zimą jezdnie!



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A może to początek harmagedonu i zaczyna się od plag "egipskich" :)
To problem . W takim razie - tylko pytam JAK W " TVN " MONIKA OLEJNIK , KOBIETA W WIEKU OKOŁOOEMERYTALNYM , ALE JESZCZE POCISKAJĄCA PIERDOŁY LIBERALNO - MASOŃSKIE czy nałożono mandat , obowiązkowe , tradycyjne 6 pkt. karnych i wpisano do rejestru CEPiK-u TE OWADY? . NO , JAK RÓWNO , TO RÓWNO WSZYSTKICH POTRAKTOWAĆ PANOWIE MILICJANCI CZY POLICJANCI .
jak wygląda dzis most w Jarosławiu ?
Normalnie nad rzeką jest :D
A może to początek harmagedonu i zaczyna się od plag "egipskich" :)