JKS Jarosław wystąpi w katowickim „Spodku”! Nie, to nie żart – wszak prima aprilis dopiero za kilka miesięcy.
Autor: MŁ
Jarosławscy piłkarze otrzymali zaproszenie do udziału w turnieju pod nazwą „Spodek Super Cup 2025”, który odbędzie się 11 stycznia 2025 r. w legendarnej katowickiej hali. Rozgrywki prowadzone będą na boisku ze sztuczną trawą, otoczonym bandami LED, a oprócz ekipy trenera Bogdana Zająca weźmie w nich udział siedem zespołów z trzech krajów: GKS Katowice, Górnik Zabrze, czeski Banik Ostrawa, słowacki Spartak Trnava, ROW Rybnik, Wisłoka Dębica oraz Drużyna Gwiazd SuperBet, której kapitanem będzie Sławomir Peszko.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze