Reklama

JKS Jarosław zagra w „Spodku”!

28/11/2024 14:43

JKS Jarosław wystąpi w katowickim „Spodku”! Nie, to nie żart – wszak prima aprilis dopiero za kilka miesięcy.

Autor: MŁ

Jarosławscy piłkarze otrzymali zaproszenie do udziału w turnieju pod nazwą „Spodek Super Cup 2025”, który odbędzie się 11 stycznia 2025 r. w legendarnej katowickiej hali. Rozgrywki prowadzone będą na boisku ze sztuczną trawą, otoczonym bandami LED, a oprócz ekipy trenera Bogdana Zająca weźmie w nich udział siedem zespołów z trzech krajów: GKS Katowice, Górnik Zabrze, czeski Banik Ostrawa, słowacki Spartak Trnava, ROW Rybnik, Wisłoka Dębica oraz Drużyna Gwiazd SuperBet, której kapitanem będzie Sławomir Peszko.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/11/2024 14:43
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama