Gród nad Sanem już po raz kolejny przystąpił do proekologicznej akcji w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Dzięki wspólnej inicjatywie prezydenta Roberta Chomy i przemyskiego urzędu miejskiego, a także Miejskiego Zakładu Komunikacji i tygodnika Życie Podkarpackie 21 i 22 września korzystanie z autobusów nic nas nie będzie kosztować.
Europejski Dzień bez Samochodu świętujemy w Polsce od 15 już lat. Przemyśl podobnie jak inne polskie i europejskie miasta co roku szuka sposobów na zmniejszenie emisji zanieczyszczeń. Jednym z pomysłów na przekonanie mieszkańców do pozostawiania samochodów na choćby 2 dni w garażu, jest umożliwienie bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej. Oczywiście zachęcamy również do wskoczenia na rower, hulajnogę czy do wybrania się na zdrowy spacer. Jeśli jednak ktoś cierpi na chroniczny brak czasu – wszystkie miejskie autobusy stoją przed nim otworem. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją.
Przez 2 dni przemieszczanie się miejskimi środkami transportu będzie bezpłatne. Ulubione 4 kółka zostaw w garażu 21 września – zamiast tego zabierz ze sobą najnowszy numer Życia Podkarpackiego. Okazanie naszej gazety uprawnia Cię do całodziennych, bezpłatnych przejazdów. 22 września z kolej pamiętaj, by zabrać ze sobą dowód rejestracyjny pojazdu i jedź za darmo! Przekonaj się, że po Przemyślu można się swobodnie przemieszczać autobusami – na pewno znajdziesz korzystne dla siebie rozwiązanie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A w Lidlu sprzedaja karpia 18.90 za kilo.Własciciel tego gospodarstwa pomimo,ze w homiliach kazał nam życ w ubóstwie.michaliku zefir wstyd wierze tylko w Pana Boga
jednak nie za darmo jak trzeba posiadac gazete a w drugim dniu o jesli ktos nie posiada samochodu ...
Autobus to najlepszy środek transportu na takie dni
Nic nie ma gratis..Śmiecie pojdą do gory czy woda.
A w Lidlu sprzedaja karpia 18.90 za kilo.Własciciel tego gospodarstwa pomimo,ze w homiliach kazał nam życ w ubóstwie.michaliku zefir wstyd wierze tylko w Pana Boga
jednak nie za darmo jak trzeba posiadac gazete a w drugim dniu o jesli ktos nie posiada samochodu ...
Autobus to najlepszy środek transportu na takie dni