Reklama

Jutro i pojutrze jedź autobusami za darmo [INSTRUKCJA]

Gród nad Sanem już po raz kolejny przystąpił do proekologicznej akcji w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Dzięki wspólnej inicjatywie prezydenta Roberta Chomy i przemyskiego urzędu miejskiego, a także Miejskiego Zakładu Komunikacji i tygodnika Życie Podkarpackie 21 i 22 września korzystanie z autobusów nic nas nie będzie kosztować.

Europejski Dzień bez Samochodu świętujemy w Polsce od 15 już lat. Przemyśl podobnie jak inne polskie i europejskie miasta co roku szuka sposobów na zmniejszenie emisji zanieczyszczeń. Jednym z pomysłów na przekonanie mieszkańców do pozostawiania samochodów na choćby 2 dni w garażu, jest umożliwienie bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej. Oczywiście zachęcamy również do wskoczenia na rower, hulajnogę czy do wybrania się na zdrowy spacer. Jeśli jednak ktoś cierpi na chroniczny brak czasu – wszystkie miejskie autobusy stoją przed nim otworem. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją.

Reklama

Życie lub dowód rejestracyjny pod ręką

Przez 2 dni przemieszczanie się miejskimi środkami transportu będzie bezpłatne. Ulubione 4 kółka zostaw w garażu 21 września – zamiast tego zabierz ze sobą najnowszy numer Życia Podkarpackiego. Okazanie naszej gazety uprawnia Cię do całodziennych, bezpłatnych przejazdów. 22 września z kolej pamiętaj, by zabrać ze sobą dowód rejestracyjny pojazdu i jedź za darmo! Przekonaj się, że po Przemyślu można się swobodnie przemieszczać autobusami – na pewno znajdziesz korzystne dla siebie rozwiązanie. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hugo - niezalogowany 2017-09-20 18:49:10

    A w Lidlu sprzedaja karpia 18.90 za kilo.Własciciel tego gospodarstwa pomimo,ze w homiliach kazał nam życ w ubóstwie.michaliku  zefir wstyd wierze tylko w Pana Boga

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    PiK! - niezalogowany 2017-09-21 05:29:40

    jednak nie za darmo jak trzeba posiadac gazete a w drugim dniu o jesli ktos nie posiada samochodu ... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    BUSOMAT PL - niezalogowany 2017-09-21 16:30:41

    Autobus to najlepszy środek transportu na takie dni

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości