W planie wszystko co tradycyjne w Nocy Kupały – wianki, ogniska, rytualna łaźnia i bicie wierzbowymi gałązkami, a oprócz tego pieczenie sękacza, słowiański poczęstunek i nocne poszukiwania Perunowego Kwiatu w towarzystwie postaci z mitów Słowian.
14:00 - przywitanie uczestników, oblewanie wodą, bicie brzozowymi witkami na zdrowie i urodę. Rozdanie i umówienie ról do LARPa wieczornego.
15:30 - zapraszamy na skromny słowiański poczęstunek, a następnie ruszamy grupami w poszukiwaniu ziół niezbędnych do przygotowania wianków oraz do przystrojenia domostw
17:30 - przygotowujemy wianki, oraz przysposobienie chat i zwierząt ziołami, zgodnie z tradycją
18:30 - popołudnie ze słowiańskimi opowieściami i wróżbami - wszystkich chętnych do udziału proszę o kontakt
20:00 - rozpalamy ogniska
21:00 - rozpoczynamy LARPa wyprawą nad rzekę i puszczaniem wianków
ok. 24:00 - kończymy LARPa pod Wielkim Dębem
A następnie do białego rana skoki przez ogniska!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ja też chcę ! Za rok do Was przyjadę, zobaczycie !
Ja też chcę ! Za rok do Was przyjadę, zobaczycie !