Reklama

Kabarety OT.TO, Kałamasz i Weźrzesz bawiły publiczność [ZDJĘCIA]

Pięciogodzinny maraton uśmiechu tego smętnego, jesiennego dnia przyciągnął tłumy. Nie zabrakło przaśnych dowcipów i intelektualnych zagwozdek. A na finał wspólne śpiewanie z dinozaurami kabaretu – OT.TO.

Galeria Sanowa 20 września, jak zawsze zresztą, przygotowała moc atrakcji dla swoich gości. Dla maluchów zorganizowano owocowy zakątek, gdzie dzieci samodzielnie przygotowywały pyszne koktajle i inne zdrowe przekąski. Były też warsztaty plastyczne i uwielbiane przez najmłodszych malowanie buziek. Zaroiło się od konkursów z nagrodami dla małych i dużych. Liczne stoiska kucharskie kusiły przechodniów pysznym poczęstunkiem. A Ci, którzy zrobili tego dnie niewielkie zakupy, w nagrodę odbierali smakołyki z grilla, zajadali się zdrowymi sałatkami, a także swojskim chlebem ze smalcem i ogórkiem. Wydano 300 takich zestawów.

Główną atrakcją imprezy był jednak szczególnie wyczekiwany przez widzów Kabareton. Niedzielne popołudnie umilały odwiedzającym galerię kabarety Kałamasz i rozbawiający zebranych do łez Weźrzesz. Wisienką na torcie był eksploatujących rejony polskiego absurdu kabaret OT.TO. – Za oknem coraz brzydsza pogoda, więc postanowiliśmy trochę rozweselić naszych klientów[paywall], organizując kabareton. Mieliśmy małe obawy, czy to się uda, czy frekwencja dopisze, ale impreza okazała się strzałem w „10”. Bardzo dużo osób zgromadziło się przed sceną, było nawet wspólne śpiewanie – co nas bardzo pozytywnie zaskoczyło. Mając taki odbiór jestem przekonana, że w przyszłym roku powtórzymy Sanowa Fest – zapowiada Monika Rokita, specjalistka ds. marketingu galerii. Nic dziwnego, w imprezie wzięło udział prawie 15 tysięcy widzów!


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama