Krajowa "dziewiątka" jest zablokowana. Utrudnienia trwały do godz. 16.
Jak podaje KWP, po g. 13.30 na obwodnicy Głogowa kierująca peugeotem zjechała na przeciwny pas i zderzyła się z busem. Kierujący busem, próbując uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze i stoczył się ze skarpy. Odłamki uszkodzonego pojazdu uderzyły w jadące za nim opla i renault. Z kolei peugeot zderzył się z jadącym za nim motocyklistą. Trzy osoby doznały obrażeń. Policjanci wyznaczyli objazd.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze