Reklama

Karambol na DK 9. Zderzyły się 3 osobówki, bus i motocykl

Krajowa "dziewiątka" jest zablokowana. Utrudnienia trwały do godz. 16.

Jak podaje KWP, po g. 13.30 na  obwodnicy Głogowa kierująca peugeotem zjechała na przeciwny pas i zderzyła się z busem. Kierujący busem, próbując uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze i stoczył się ze skarpy. Odłamki uszkodzonego pojazdu uderzyły w jadące za nim opla i renault. Z kolei peugeot zderzył się z jadącym za nim motocyklistą. Trzy osoby doznały obrażeń. Policjanci wyznaczyli objazd.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama