Reklama

Karambol z udziałem 5 samochodów

W Lutczy doszło do zderzenia hyundaia, renaulta, forda, skody oraz autobusu. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Ok. 14.30 kierowca hyundaia 52-letni mieszkaniec Lutczy zatrzymał się, aby skręcić w lewo, najpierw chciał ustąpić prawidłowo jadącym z naprzeciwka samochodom. –Za nim ustawili się jadący w kierunku Domaradza 52-letni mieszkaniec Lutczy kierujący renaultem kangoo, ciężarowy ford transit, następnie osobowa skoda roomster, którą kierował 61-letni mieszkaniec Leska. Na skodę najechał autobus, którego 64-letni kierowca, mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i nie zdążył prawidłowo wyhamować. Popchnięta uderzeniem skoda uderzyła w forda, ford w renaulta, a renault w hyundaia – podaje serwis KPP Strzyżów. Kierowca skody trafił do szpitala, na szczęście nie doznał obrażeń zagrażających jego życiu. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. 


fot.KPP Strzyżów
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama