Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący autobusem nie ustąpił pierwszeństwa mężczyźnie przechodzącemu przez przejście dla pieszych i kołem pojazdu najechał na jego stopę. Poszkodowany trafił do szpitala.
Do wypadku doszło wczoraj, ok. godziny 14, na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego z Pruchnicką w Jarosławiu. Ustalono, że pokrzywdzony 42-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego przechodził przez przejście dla pieszych , kiedy nadjeżdżający autobus nie zatrzymał się i najechał na jego stopę.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.mogl miec nawet 10 promili - niewazne - byl na pasach, przechodzil, kierowca autobusu musial zachowac czujnosc a nie pchac sie na chama, byle wyrobic czasowo z przejazdem..
to tylko w Jarosławiu tylko 1.2 tak mało
mogl miec nawet 10 promili - niewazne - byl na pasach, przechodzil, kierowca autobusu musial zachowac czujnosc a nie pchac sie na chama, byle wyrobic czasowo z przejazdem..