Reklama

Kierowca autobusu wymusił pierwszeństwo na pasach

29/08/2016 11:57

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący autobusem nie ustąpił pierwszeństwa mężczyźnie przechodzącemu przez przejście dla pieszych i kołem pojazdu najechał na jego stopę. Poszkodowany trafił do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj, ok. godziny 14, na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego z Pruchnicką w Jarosławiu.  Ustalono, że pokrzywdzony 42-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego  przechodził przez przejście dla pieszych , kiedy nadjeżdżający autobus nie zatrzymał się i najechał na jego stopę.  

W chwili zdarzenia pieszy miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Kierowca autobusu, 51-letni mieszkaniec Biłgoraja, był trzeźwy.  Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
 
AM, KPP Jarosław
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    j - niezalogowany 2016-08-29 13:49:50

    to tylko w Jarosławiu tylko 1.2 tak mało

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jw - niezalogowany 2016-08-29 21:37:55

    mogl miec nawet 10 promili - niewazne - byl na pasach, przechodzil, kierowca autobusu musial zachowac czujnosc a nie pchac sie na chama, byle wyrobic czasowo z przejazdem..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości