Do wypadku doszło 14 lipca na trasie Narol-Bełżec. Sprawca zdarzenia, 19-latek, stracił prawo jazdy.
19-letni gliwiczanin podczas wyprzedzania innego samochodu doprowadził do czołowego zderzenia z osobowym golfem jadącym z naprzeciwka. W wypadku ucierpiało 5 osób, które przetransportowano do szpitali w Lubaczowie i Tomaszowie Lubelskim. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Za spowodowanie wypadku przez dopuszczenie się rażącego wykroczenia 19-latek stracił prawo jazdy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze