Kierowca opla stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w latarnię. Opla wyrzuciło z powrotem na jego pas, gdzie dodatkowo zderzył się z volkswagenem jadącym w przeciwnym kierunku. A wszystko to w Rzeszowie w kierunku Przemyśla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ludzie nie mają wogóle wyobraźni. Wczoraj właśnie taki sam inteligent na zakręcie miał grubo ponad setke zjechal na przeciwny mas i o mały włos nie zderzyl sie z innym samochodem, którym podróżowało dwie dorosłe osoby z dzieckiem gdyby nie szybka reakcja kierowcy cała trójka by zgineła na miejscu. Ludzie nie mysla wogole o bezpieczeństwie byle by tylko jechać jak najszybciej brak słów dla takich ludzi.
Ludzie nie mają wogóle wyobraźni. Wczoraj właśnie taki sam inteligent na zakręcie miał grubo ponad setke zjechal na przeciwny mas i o mały włos nie zderzyl sie z innym samochodem, którym podróżowało dwie dorosłe osoby z dzieckiem gdyby nie szybka reakcja kierowcy cała trójka by zgineła na miejscu. Ludzie nie mysla wogole o bezpieczeństwie byle by tylko jechać jak najszybciej brak słów dla takich ludzi.
mam nadzieje ze sie debil zabil