Reklama

Kierowca rozbija się na latarni [NAGRANIE Z WIDEOREJESTRATORA]

Kierowca opla stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w latarnię. Opla wyrzuciło z powrotem na jego pas, gdzie dodatkowo zderzył się z volkswagenem jadącym w przeciwnym kierunku. A wszystko to w Rzeszowie w kierunku Przemyśla.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Anonim - niezalogowany 2017-05-04 20:39:25

    Ludzie nie mają wogóle wyobraźni. Wczoraj właśnie taki sam inteligent na zakręcie miał grubo ponad setke zjechal na przeciwny mas i o mały włos  nie zderzyl sie z innym samochodem, którym podróżowało dwie dorosłe osoby z dzieckiem gdyby nie szybka reakcja kierowcy cała trójka by zgineła na miejscu. Ludzie nie mysla wogole o bezpieczeństwie byle by tylko jechać jak najszybciej brak słów dla takich ludzi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2017-05-04 21:45:56

    mam nadzieje ze sie debil zabil

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości