Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj, 2 września, na DK 19 prowadzącej z Rzeszowa do Barwinka.
Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący tirem z naczepą najechał na tył osobowego hyundaia. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd został wbity pod naczepę stojącego przed nim tira. Kierujący byli trzeźwi. Obrażeń ciała doznali kierowca i pasażerka hyundaia. Przetransportowano ich do szpitala w Brzozowie. Mężczyznę przewieziono karetką, kobietę śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Sanoka. Obrażenia na szczęście nie zagrażają ich życiu.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A tir na jakich rejestracjach - napewno nie polskich choć u nas też durni nie brakuje
Miło, że Redakcja reaguje na komentarze i usuwa błędy w publikowanych przezeń tekstach (wraz z komentarzami czytelników). Idąc tym tropem, sugeruję poprawę tytułu - jest nielogiczny i brakuje mu spójności z tekstem. Najechał "kierowca tira" albo "kierujący tirem". Ponadto wbił hyundaia pod naczepę, ale innego pojazdu - a z tytułu wynika, że pod swoją. :) Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszego komentarza w celach marketingowych :) :)
więcej kabanów na drodze...
A tir na jakich rejestracjach - napewno nie polskich choć u nas też durni nie brakuje
Miło, że Redakcja reaguje na komentarze i usuwa błędy w publikowanych przezeń tekstach (wraz z komentarzami czytelników). Idąc tym tropem, sugeruję poprawę tytułu - jest nielogiczny i brakuje mu spójności z tekstem. Najechał "kierowca tira" albo "kierujący tirem". Ponadto wbił hyundaia pod naczepę, ale innego pojazdu - a z tytułu wynika, że pod swoją. :) Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszego komentarza w celach marketingowych :) :)