W środę (17 bm.) w Bliznem kierowca iveco zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z volkswagenem.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło ok. 9. Jak ustalili policjanci, 29-letni mężczyzna kierujący iveco, stracił panowanie nad pojazdem. Zjeżdżając na lewy pas ruchu doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka volkswagenem. Obydwa pojazdy zostały poważnie uszkodzone. Kierowca osobówki ucierpiał i został przewieziony do szpitala. Na szczęście obrażenia nie okazały się groźne. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. 29-letni mężczyzna prowadzący iveco, za spowodowanie kolizji, został ukarany mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze