Kierujący chciał uniknąć zderzenia, wykonał serię gwałtownych manewrów i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód się przewrócił, a kierowca zostawił współpasażerów i uciekł.
Okazało się, że 44-letni rowerzysta miał 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pewnie kierowca Fiata też nie był trzeźwy i uciekł :D
Pewnie kierowca Fiata też nie był trzeźwy i uciekł :D