Do wypadku doszło dzisiaj, 23 kwietnia, na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli.
Ustalenia, których na miejscu dokonali policjanci, wskazują, że kierujący oplem vectrą 49-letni mieszkaniec Stalowej Woli najechał na tył motocykla.
Poszkodowany motocyklista trafił do szpitala. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Stalowowolscy policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, a teraz pracują nad wyjaśnieniem jego okoliczności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze