Reklama

Kierujący oplem najechał na tył motocykla

Do wypadku doszło dzisiaj, 23 kwietnia, na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli.

Ustalenia, których na miejscu dokonali policjanci, wskazują, że kierujący oplem vectrą 49-letni mieszkaniec Stalowej Woli najechał na tył motocykla.

Poszkodowany motocyklista trafił do szpitala. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Stalowowolscy policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, a teraz pracują nad wyjaśnieniem jego okoliczności. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości