Reklama

Kierujący skodą najechał na tył peugeota

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 6 lipca, po godz. 7, w Pakoszówce.

Powodem najechania prawdopodobnie była nadmierna prędkość. Na szczęście nikt nie został ranny.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników. Kierujący skodą 42-latek był trzeźwy, a kierujący peugeotem 29-latek miał w organizmie 0,4 promila alkoholu.

Sprawcę kolizji ukarano mandatem, a wobec 29-latka będzie prowadzone postępowanie.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości