Do zdarzenia doszło dzisiaj, 6 lipca, po godz. 7, w Pakoszówce.
Powodem najechania prawdopodobnie była nadmierna prędkość. Na szczęście nikt nie został ranny.
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników. Kierujący skodą 42-latek był trzeźwy, a kierujący peugeotem 29-latek miał w organizmie 0,4 promila alkoholu.
Sprawcę kolizji ukarano mandatem, a wobec 29-latka będzie prowadzone postępowanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze