Kierujący oplem miał blisko 4 promile alkoholu, w dodatku od kilku lat ma cofnięte uprawnienia. Rowerzysta z 2 promilami wiózł 5-letniego syna na bagażniku.
12 września, około godz. 20.30, na ulicy Słowackiego w Dukli, policjanci zatrzymali do kontroli osobowego opla, któego sposób jazdy wskazywał, że kierowca może być pod wpływem alkoholu.
Okazało się, że kierujący jest pijany, miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. 38-letni mieszkaniec Dukli od 6 lat ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Z kompletnie pijanym kierowcą podróżowali 25-letnia kobieta oraz 2-letnie dziecko. Za popełnione przestępstwo odpowie on przed sądem.
13 września, po godz. 21, dzielnicowi zauważyli jadącego wężykiem rowerzystę bez oświetlenia. Na bagażniku przewoził małego chłopca. Kierujący jednośladem na widok radiowozu próbował uciekać – wjechał na posesję.
Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci oddali chłopca pod opiekę babci. Niżańscy policjanci będą sprawdzać, czy dziecko nie było bezpośrednio narażona na niebezpieczeństwo. Sprawą nieodpowiedzialnego zachowania 42-latka zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze