Reklama

Klubowi Sportowemu z Szówska stuknęło 70 lat [ZDJĘCIA]

30/07/2018 09:30

Jak to przy tak zacnych okazjach bywa, stało się to przyczynkiem do grubego świętowania. A że w Szówsku bawić się potrafią, było dużo sportu, biesiadowania i muzyki. Jubileusz klubu już za nami.

Organizatorzy, a więc wójt gminy Wiązownica Marian Ryznar oraz członkowie zarządu klubu urodziny sprawiali w niedzielę, 22 lipca. Cała impreza zaczęła się od mszy świętej. Do wczesnego popołudnia trwała rywalizacja o Puchar Wójta Wiązownicy, którą zdominował KS Wiązownica. Kolejnych rywali zmiatał z boiska niczym huragan, by w finale aż 8:1 wygrać z LKS Manasterz. W tej rywalizacji drużyna gospodarzy zajęła 3. lokatę po zwycięstwie 2:0 nad Santosem Piwoda w finale pocieszenia.[paywall]

Nieco luźniejsza atmosfera, bo pozbawiona sportowej złości zapanowała w okolicach stadionu po południu. Najpierw prezes zarządu przedstawił zarys historii klubu, a głos zabrali zaproszeni goście, wśród których znalazła się radna sejmiku wojewódzkiego Anna Huk. O 17 zagrali jeszcze oldboje tutejszego KS z oldbojami Polonii Przemyśl. Potem było już tylko biesiadnie. Zagrał zespół Sway-em-art oraz Kapela Ludowa z Gniewczyny. Z licznych atrakcji korzystały dzieci i młodzież. Starsi raczyli się jadłem i napitkiem, wspominając znamienitą przeszłość klubu, a zabawa taneczna trwała do późnej  nocy.
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama