Dzień Kobiet w powiecie jarosławskim upłynął pod znakiem pomocy kobietom bezdomnym ze Schroniska im. Św. Brata Alberta w Jarosławiu.
7 i 8 marca br. zbierane były kosmetyki i artykuły higieny osobistej, które zostały przekazane potrzebującym kobietom z wspomnianego schroniska. W akcję włączyli się m.in.: starosta jarosławski Stanisław Kłopot, wicestarosta Mariusz Trojak, powiatowi radni: Krzysztof Cebulak, Kamil Dziukiewicz, Tatiana Kożak-Siara czy Elżbieta Śliwińska-Dąbrowska, ale także przedstawiciele szkół, organizacji pozarządowych czy pracownicy Starostwa Powiatowego w Jarosławiu.
Była to już III edycja akcji z cyklu „Kobiety Kobietom”. Pierwsza poświęcona była pomocy kobietom, które uciekły z ogarniętej wojną Ukrainy, druga zaś kobietom z miejscowych domów pomocy społecznej.
Organizatorzy za naszym pośrednictwem dziękują dyrektorowi Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu, nauczycielom fotografii w tejże oraz młodzieży kształcącej się w klasie technik fotografii i multimediów za obsługę fotograficzną przedsięwzięcia, jej piękne efekty w postaci wywołanych zdjęć i pełen profesjonalizm.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze