Skierowany do wszystkich dzieci z Przedszkola nr 2 w Przemyślu. Własnoręcznie wykonany baner z kolorowymi literami zrobiły nauczycielki z przedszkola Anna Michalewska i Magdalena Barszczak. Potem zrobiły zdjęcie i umieściły na stronie przedszkola dla Wszystkich przedszkolaków. Maluchy i ich rodzice wzruszyli się do łez.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ojej....jakie to słodkie... :)))))))))Moje dzieci też chodziły do tego Przedszkola :))))
Ojej....jakie to słodkie... :)))))))))Moje dzieci też chodziły do tego Przedszkola :))))
A gdzie one tak tęsknią,bzdury