Reklama

KOD znów wyjdzie na ulice

13/04/2016 17:00

W najbliższą niedzielę, 17 kwietnia, na Rynku głównym w Rzeszowie pikietować będzie Komitet Obrony Demokracji. Rozpoczęcie o g. 14.

– Na naszym pięknym Podkarpaciu staniemy ramię w ramię, żeby zaprotestować przeciwko próbom ograniczania praw jednostki, przeciwko paraliżowi Trybunału Konstytucyjnego i co za tym idzie władzy absolutnej większości parlamentarnej, która postanawia ot tak wykluczyć 33 miliony Polaków z możliwości handlu ziemią – zapowiada Joanna Buława, rzecznik prasowy KOD Podkarpacie.
KOD będzie pikietować w obronie praw kobiet, niezawisłości sądów oraz wolności rolników i dziennikarzy.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2016-04-13 19:59:25

    Chcą się ośmieszać niech wychodzą, znowu będzie góra setka demonstrantów. Niestety, ale w tym regionie KOD nie ma racji bytu. PiS nadal na Podkarpaciu ma poparcie około 50 % po wsiach zapewne więcej, a nawet ci którzy nie popierają PiS nie są tak zmobilizowani jak w Warszawie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    maria - niezalogowany 2016-04-15 07:07:50

    alimenciarze, byli zomowcy i esbecy będą teraz protestować, że obniżą im emerytury, ale alimenty na własne dzieci płacić trzeba, a zomowcy i esbecy to byli zdrajcy państwa polskiego, niech się cieszą, że w ogóle dostaną jakieś pieniądze od społeczeństwa polskiego za to, że bili, tłukli i dobrze machali pałami

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości