W najbliższą niedzielę, 17 kwietnia, na Rynku głównym w Rzeszowie pikietować będzie Komitet Obrony Demokracji. Rozpoczęcie o g. 14.
– Na naszym pięknym Podkarpaciu staniemy ramię w ramię, żeby zaprotestować przeciwko próbom ograniczania praw jednostki, przeciwko paraliżowi Trybunału Konstytucyjnego i co za tym idzie władzy absolutnej większości parlamentarnej, która postanawia ot tak wykluczyć 33 miliony Polaków z możliwości handlu ziemią – zapowiada Joanna Buława, rzecznik prasowy KOD Podkarpacie.
KOD będzie pikietować w obronie praw kobiet, niezawisłości sądów oraz wolności rolników i dziennikarzy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Chcą się ośmieszać niech wychodzą, znowu będzie góra setka demonstrantów. Niestety, ale w tym regionie KOD nie ma racji bytu. PiS nadal na Podkarpaciu ma poparcie około 50 % po wsiach zapewne więcej, a nawet ci którzy nie popierają PiS nie są tak zmobilizowani jak w Warszawie.
alimenciarze, byli zomowcy i esbecy będą teraz protestować, że obniżą im emerytury, ale alimenty na własne dzieci płacić trzeba, a zomowcy i esbecy to byli zdrajcy państwa polskiego, niech się cieszą, że w ogóle dostaną jakieś pieniądze od społeczeństwa polskiego za to, że bili, tłukli i dobrze machali pałami
Chcą się ośmieszać niech wychodzą, znowu będzie góra setka demonstrantów. Niestety, ale w tym regionie KOD nie ma racji bytu. PiS nadal na Podkarpaciu ma poparcie około 50 % po wsiach zapewne więcej, a nawet ci którzy nie popierają PiS nie są tak zmobilizowani jak w Warszawie.
alimenciarze, byli zomowcy i esbecy będą teraz protestować, że obniżą im emerytury, ale alimenty na własne dzieci płacić trzeba, a zomowcy i esbecy to byli zdrajcy państwa polskiego, niech się cieszą, że w ogóle dostaną jakieś pieniądze od społeczeństwa polskiego za to, że bili, tłukli i dobrze machali pałami