Reklama

Kolejne przemyskie serce napełnia się nakrętkami. Niebawem stanie następne [ZDJĘCIA]

Serce na nakrętki stanęło 4 marca na ul. Kazimierzowskiej w Przemyślu dzięki staraniom lokalnego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. To już drugi pojemnik, który pojawił się w naszym mieście z inicjatywy TPD.

Pojemnik pojawił się zaledwie kilka dni temu, a już w połowie jest zapełniony.  Kolejny stanie na terenie stadionu Juvenia dzięki współpracy TPD z UKS Orlik Przemyśl. 
– Na tym jednak nie kończymy, a naszą akcję chcemy rozszerzyć o kolejne osiedla na terenie miasta Przemyśla, gdzie z łatwością będziecie mogli wrzucić nakrętki jednocześnie promując recykling oraz pomagając naszym podopiecznym, dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej w leczeniu oraz rehabilitacji! – informują pomysłodawcy.


Wesprzyj zbiórkę: 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ania - niezalogowany 2021-03-08 22:11:35

    Brawo TPD !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    123 - niezalogowany 2021-03-09 06:16:18

    Na każdej wiosce już jest i nikt o tym nie pisze 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    I tak w kółko - niezalogowany 2021-03-09 07:17:36

    Firmy śmieciowe zacierają ręce, że ogłupiony naród sortuje za darmo kolorowy plastik.W zamian za to kupią jakiemuś dziecku wózek inwalidzki, a żeby sobie to odrobić to za rok znów podniosą  opłaty za wywóz śmieci.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama