Serce na nakrętki stanęło 4 marca na ul. Kazimierzowskiej w Przemyślu dzięki staraniom lokalnego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. To już drugi pojemnik, który pojawił się w naszym mieście z inicjatywy TPD.
Pojemnik pojawił się zaledwie kilka dni temu, a już w połowie jest zapełniony. Kolejny stanie na terenie stadionu Juvenia dzięki współpracy TPD z UKS Orlik Przemyśl.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na każdej wiosce już jest i nikt o tym nie pisze
Firmy śmieciowe zacierają ręce, że ogłupiony naród sortuje za darmo kolorowy plastik.W zamian za to kupią jakiemuś dziecku wózek inwalidzki, a żeby sobie to odrobić to za rok znów podniosą opłaty za wywóz śmieci.
Skąd Ty to wszystko wiesz? Ale mądry jesteś.
Wiem to od OTUmAnionego Pjetrka
Jak wejdzie kaucja 0.50 groszy za butelkę plastikowa to będziecie napełniać znaleźli się już mądrzejsi i są takie przymiarki
Brawo TPD !!!
Na każdej wiosce już jest i nikt o tym nie pisze
Firmy śmieciowe zacierają ręce, że ogłupiony naród sortuje za darmo kolorowy plastik.W zamian za to kupią jakiemuś dziecku wózek inwalidzki, a żeby sobie to odrobić to za rok znów podniosą opłaty za wywóz śmieci.