Dokładnie 430 kilometrów dzieliło przedstawicieli klubu sportowego „Badminton” Przemyśl, którzy rozegrali kolejne ogólnopolskie turnieje.
Aleksander Bandrowicz uczestniczył w Yonex International Festival (kategorie wiekowe: U-9, U-11, U-13 i U-15), który odbył się w Białymstoku. Turniej był bardzo mocno obsadzony. Zaprezentowali się w nim zawodnicy m.in. z: Indii, Malediwów, Łotwy, Litwy, Kataru, Ukrainy, Anglii czy Czech.
Olek po zaciętych i trudnych bojach w grze pojedynczej zajął w swojej grupie 2. miejsce, ulegając jedynie Ostapowi Demeczenko z Ukrainy 1:2 (18:21, 21:18, 16:21). Cały mecz trwał aż 43 minuty. W rozgrywkach par mieszanych Olek zajął w swojej grupie także 2. miejsce, tworząc duet z Orysią Sodomorą ze Lwowa. Ulegli tylko parze litewsko-ukraińskiej. W grze deblowej Olek grał wspólnie z Maciejem Skowrońskim (grającym pod flagą Anglii) i zajął w grupie 3. miejsce.
Z kolei Szymon Kazimir uczestniczył w Jurajskim Festiwalu Badmintona KTJM, który zorganizowany został w Olsztynie koło Częstochowy. Zgłoszony został do wszystkich konkurencji. W ciągu 10 godzin rozegrał 11 meczów! w grze pojedynczej uplasował się ostatecznie na 3. miejscu, wygrywając wcześniej mecze w swojej grupie. W grze deblowej wspólnie z Jackiem Matulą (MMKS Kędzierzyn-Koźle) zajęli 3. miejsce. Musieli uznać wyższość pary z KS Badminton Kobierzyce – Michała Nowaka i Jaroslawa Trunowa oraz pary Szymon Walecki (UKS Milenium Warszawa) i Jakub Zagożdżon (UTS Akro-Bad Warszawa). W grze mieszanej Szymon wystąpił w duecie z Emilią Kościelniak. Para zajęła w zmaganiach 3. miejsce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze