Reklama

Kolejni piesi giną na drodze

22/04/2019 12:15

79-letnia kobieta z Pruchnika, o której pisaliśmy niedawno, to nie jedyna osoba, jaka stracił życie na początku świąt na podkarpackich drogach. W Wielki Czwartek około 15 w Krośnie zginął 86-letni pieszy. Tuż po północy w nocy z czwartku na piątek w Lesku śmiertelnie potrącony został 58-letni mieszkaniec Huzel.

W Krośnie do wypadku doszło na ul. Podkarpackiej. 86-letni mężczyzna wszedł tu na jezdnie w miejscu niedowolnym i został potrącony przez ciężarowego mercedesa jadącego w kierunku Sanoka. Ciężarówkę prowadził 40-letni mężczyzna. Senior doznał ciężkich obrażeń i po przewiezieniu do szpitala zmarł.

Dramatyczny przebieg miało natomiast zdarzenie w Lesku. Tu parę minut po północy na ul. Bieszczadzkiej, na leżącego na jezdni 58-letniego mieszkańca Huzel, najechał ford transit. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Fordem podróżowały dwie osoby: 19-letni kierowca i jego 21-letni pasażer.

Reklama

W obu przypadkach kierowcy byli trzeźwi.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    I - niezalogowany 2019-04-23 14:58:13

    Straciła ...literówka

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama