Reklama

Kolejny niewybuch. Tym razem w Radymnie

Pocisk artyleryjski, który dzisiaj rano, 23 kwietnia, przejęli saperzy, znaleziono w sobotę, ok. godz. 14, w Radymnie, na ul. Mickiewicza.

Niewybuch odkryto podczas prac rolnych. Właściciel pola niezwłocznie o znalezisku powiadomił policję. Pirotechnik przeprowadził rozpoznanie minersko-pirotechniczne.

Okazało się, że niewybuch to pocisk artyleryjski o długości 30 cm, więc miejsce, w którym go znaleziono, zabezpieczyli radymniańscy policjanci do czasu przyjazdu saperów z 21. Batalionu Rozminowania w Rzeszowie. Dzisiaj, tuż przed g. 10, odebrali oni pocisk.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    LP - niezalogowany 2018-04-23 16:56:24

    "21. Batalionu Rozminowania w Rzeszowie".    Buhahahahaha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kidels - niezalogowany 2018-04-24 10:51:58

    I shared your post with my entire team. Many thanks, added much value. happy room full game.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    vex 3 - niezalogowany 2018-06-28 10:33:17

    thanks for sharing information http://vex-3.com

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości