Ognisko koronawirusa w gminie Wiązownica nie wygasa. Dziś tamtejszy urząd gminy poinformował o przypadku wykrycia COVID-19 u kolejnego pracownika. Do Szpitala w Łańcucie trafiły też kolejne dwie osoby z terenu gminy – mieszkańcy Wiązownicy i Piwody.
O aktualnej sytuacji epidemicznej poinformował wójt Marian Ryznar. Zakażenie wirusem potwierdziły testy u kolejnego już pracownika urzędu gminy. Ponadto dzisiaj (19 czerwca) dwie osoby z Wiązwonicy i Piwody zostały przetransportowane do szpitala jednoimiennego w Łańcucie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Teraz zostaniemy zauważeni mimo zamknięcia radawy
i tak więcej ludzi umiera na raka i to jest pandemia a nie jakiś śmieszny wirus
Ale rak w przeciwieństwie do coronawirusa nie jest zaraźliwy,więc nie porównuj
samo stwierdzenie pandemia nie odnosi się tylko do wirusów chociaż niektóre nowotwory złośliwe wywołują właśnie wirusy droga admo .
Teraz zostaniemy zauważeni mimo zamknięcia radawy
i tak więcej ludzi umiera na raka i to jest pandemia a nie jakiś śmieszny wirus
Ale rak w przeciwieństwie do coronawirusa nie jest zaraźliwy,więc nie porównuj