Reklama

Kolejny wypadek: Dachował bus przewożący osoby niepełnosprawne

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 31 marca, około godz. 10 w Łazach.

Policjanci wstępnie ustalili, że 61-letni kierujący mercedes vito prawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu, gdzie bus dachował.  

Busem podróżowały trzy osoby niepełnosprawne i ich opiekun. – Jedna z osób niepełnosprawnych trafiła do szpitala w Jarosławiu i po udzieleniu pomocy opuściła placówkę. Osoba ta pozostawała pod nadzorem opiekunki i zostanie przekazana rodzinie. Pozostałe osoby niepełnosprawne zostały przekazane pod opiekę rodzinom – podaje Komisariat Policji w Radymnie.

Reklama

 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama